Hrnek 460 ml 968238
Code: 968238
Wide Range of Products
More than 5,000 items ready for shipment.

Wide partner network
We deliver goods to partner stores in the Czech Republic, Slovakia, and Austria

We ship within 24 hours
We have 100% of our products in stock and ship them immediately.
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | VÁNOCE |
|---|---|
| EAN: | 5902693968238 |
| Objem: | 460 ml |
| Rozměr výrobku: | 10 x 9 / 13,5 cm |
| Hmotnost: | 0,32 kg |
| Rozměr vč. balení: | 0,4 kg |
| Vhodné do myčky nádobí: | Ano |
| Vhodné do mikrovlnky: | Ano |
| Materiál: | Porcelán |
| Počet kusů v kartonu: | 12 |

-1.png?69d8fc66)