Hrnek 957201
Kód: 957201
Široká nabídka
Více než 5 000 položek připraveno k expedici.

Partnerská síť
Zboží dodáváme do partnerských ochodů v České Republice, Slovensku i Rakousku

Odesíláme do 24h
100 % zboží máme skladem a obratem odesíláme.
.png?69d8d121)
Vzorková prodejna
Prodejna Praha 9
Detailní popis produktu
Nemáme-li tuto položku skladem, kontaktujte nás pro dostupnost ZDE nebo na emailu papery@papery.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gustav KLIMT |
|---|---|
| EAN: | 5902693957201 |
| Objem: | 650 ml |
| Rozměr výrobku: | 9 x 14 / 12,3 cm |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| Rozměr vč. balení: | 0,45 kg |
| Vhodné do myčky nádobí: | Ano |
| Vhodné do mikrovlnky: | Ano |
| Materiál: | Porcelán |
| Počet kusů v kartonu: | 24 |
