Dva královské hrnky 967392
Kód: 967392
Široká nabídka
Více než 5 000 položek připraveno k expedici.

Partnerská síť
Zboží dodáváme do partnerských ochodů v České Republice, Slovensku i Rakousku

Odesíláme do 24h
100 % zboží máme skladem a obratem odesíláme.
.png?69d8d121)
Vzorková prodejna
Prodejna Praha 9
Detailní popis produktu
Nemáme-li tuto položku skladem, kontaktujte nás pro dostupnost ZDE nebo na emailu papery@papery.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OSLAVA |
|---|---|
| EAN: | 5902693967392 |
| Objem: | 340 ml |
| Rozměr výrobku: | 8,5 x 10,8 / 11,5 cm |
| Hmotnost: | 0,45 kg |
| Rozměr vč. balení: | 0,66 kg |
| Vhodné do myčky nádobí: | Ano |
| Vhodné do mikrovlnky: | Ano |
| Materiál: | Porcelán |
| Počet kusů v kartonu: | 12 |
