Konvička s šálkem 968641
Kód: 968641
Široká nabídka
Více než 5 000 položek připraveno k expedici.

Partnerská síť
Zboží dodáváme do partnerských ochodů v České Republice, Slovensku i Rakousku

Odesíláme do 24h
100 % zboží máme skladem a obratem odesíláme.
.png?69d8d121)
Vzorková prodejna
Prodejna Praha 9
Detailní popis produktu
Nemáme-li tuto položku skladem, kontaktujte nás pro dostupnost ZDE nebo na emailu papery@papery.cz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VÁNOCE |
|---|---|
| EAN: | 5902693968641 |
| Objem: | 300/350 ml |
| Rozměr výrobku: | 11 x 5,5/15 / 17 cm |
| Hmotnost: | 0,77 kg |
| Rozměr vč. balení: | 0,9 kg |
| Vhodné do myčky nádobí: | Ano |
| Vhodné do mikrovlnky: | Ano |
| Materiál: | Porcelán |
| Počet kusů v kartonu: | 12 |
